Byl jsem fanouškem Golden Girls od svého prvního vysílání a v průběhu let a let syndikace se moje láska k show jen rozrostla. Takže když jsem viděl, že se majetek Rue McClanahan vydražuje, musel jsem se projít položkami…
Galerie aukcí Hutter v New Yorku pořádá aukci s „předměty z bytu Rue McClanahanové na ulici East 56 a také osobní memorabilií z kariéry Broadway a Television včetně položek z její role jako Blanche Devereaux na Zlatých dívkách. “Mnoho položek přichází s osvědčeními o pravosti a některé dokonce přicházejí s fotkami položky, která se nosí nebo zobrazuje v Rueově Domov.
Nemám ponětí, co bych udělal s jedním z Blancheových barevných šatů, ale na druhý obrázek nahoře jsem se podíval. Možná bych to mohl zarámovat? Noste ho na nejvyšší kostým Halloween v roce 2012?
Nejsou to však všechny šaty a boty. Ve sbírce je také nábytek a umění. Položky z bytu v Rue v New Yorku, včetně kabinetu mahagonové vitríny z počátku 20. století, který byl ve vlastnictví Rueiny babičky (obrázek 3) a portrét Rue malované Johnem Curranem (obrázek 1) jsou také hojný.