Každá položka na této stránce byla ručně vybrána editorem House Beautiful. Můžeme vydělat provizi za některé položky, které se rozhodnete koupit.
Je týden izolace doma vás dělá touhou po obnovení designu? No, máš štěstí. Počínaje dneškem, nádherně maximalistické designové duo pozadu Chalupa Madcap, Jason Oliver Nixon a John Loecke prodávají prostřednictvím své aukce hordu své osobní sbírky Leland Little. Nejlepší část? Můžete nabízet online. Počkat ne, ta nejlepší část? Požadované ceny začínají již na 25 USD, což znamená, že můžete zaznamenat významné nabídky na historicky významných kusech designu prověřených a Grandmillennial oblíbené duo designu.
Leland Little
Jak vidíte, aukce se skládá z kusů, které Nixon a Loecke oni sami získané v průběhu let na aukcích, prodeji nemovitostí a na bleších trzích. „John a já milujeme vyzvedávání kusů s původem,“ říká Nixon. "Díváme se na sebe jako na pořadatele." A tak mezi kousky na bloku v Leland Little jsou takové drahokamy historie designu jako vintage kousky z Baker a McGuire a starožitnosti skórovali z domovů socialitu CZ Host a dekoratér Nancy Lancaster a původní hotel Eden Roc v Miami.
Mnoho položek bylo obnoveno duem Madcap a některé dostaly dávku svého stylu šťastného vzoru. "Tyto věci získáváme, podporujeme je, dáváme jim nějakou lásku a pak chceme, aby se pohybovaly do nových rukou," vysvětluje Nixon.
John Bessler
Jako jejich následovníci Instagram Loecke a Nixon jsou konečně zvýšenými kutili. „O víkendech náš projekt go-to vyleští věci z 18., 19., 20. století,“ směje se Nixon. Fanoušci Madcap Cottage budou nadšeni zejména tím, že vědí, že kousky na prodej nejsou jen některé sklad - Loecke a Nixon s nimi žili roky v jejich maximalistickém fantazijním domě, láskyplně nazvali Dům Blázinec.
„Nekupujeme jen věci, abychom měli víc,“ říká Loecke. "To jsou všechno věci, které jsme v našich domovech opravdu milovali - k lepšímu nebo horšímu." Přicházejí s velkými vzpomínkami a historií. “Navíc, zdůrazňuje, vysoká kvalita prokázaná desítky let (nebo dokonce staletími) použití.
To však neznamená, že jsou dokonalé - a to z dobrého důvodu. „Nikdo nechce dokonalé interiéry,“ říká Nixon. „Faktem je, že v našem domě máme tolik kusů, které pocházejí od skvělých návrhářů, ale nejsou dokonalé, a ve skutečnosti s nimi žijeme. Pokud má škrábance a stopy, dělá to zvláštní. “
Zobrazit tento příspěvek na Instagramu
John vysvětluje, jak fungují aukce a proč by aukce měly být na vašem seznamu úkolů... Pak můžete podat nabídku na kolekci Madcap Cottage Collection na @lelandlittleauctions od této chvíle do 26. března! #auctions #howto #iammadcap #madcapcottage #lelandlittleauctions #vintage #printscharming #tips
Příspěvek sdílený uživatelem Chalupa Madcap (@madcapcottage)
To může být také důvod, proč je požehnán dostupnější: „Myslím, že pokud vás aukce vyděsí, je to skvělé příležitost jít a najít něco, co má tyto skvělé detaily, ale není, víte, 10 000 $, “Nixon říká. To se nám líbí.
Zájemci kupující mohou navštivte web Leland Little začněte dnes a dejte maximální nabídku na položky - nebo nabídku živě v aukci 26. března.
Sledujte House Beautiful on Instagram.