V poslední misi Cosmic Guide to Celebrity Uncoupling, Oscar-vyhrávající herec Russell Crowe a jeho brzy-k-být-ex-manželka Danielle Spencer pořádá Aukci rozvodu prostřednictvím Sothebyho Austrálie.
Přátelský pár zatím bere velmi nepředvídatelné KonMari přístup aby jejich oddělení v roce 2012 bylo trvalé a Crowe představoval na obálce Aukční katalog 7. dubna vypadal každý kousek parodie nejzajímavějšího člověka na světě. Crowe a Spencer ukázali svůj dobrý humor ohledně rozdělení a vybrali si datum, protože nejde jen o jejich výročí svatby, ale také o Croweovy narozeniny.
"Myslím, že se cítí stejně jako já, když jde jen o věci, které pomáhají vytvářet prostor pro budoucnost," Řekl Crowe Austrálie Denní telegraf noviny. "Z praktické stránky se tato sbírka pravděpodobně rovná třem místnostem plným věcí, které už nebudu muset starat, dokumentovat, čistit, vyladit a pojistit."
Hraje aukci, jako by to byla jedna z premiér filmu v Crowe, Aukční katalog „Umění rozvodu“ je rádoby tragický rom-com hnusu po dobu devítiletého života páru, zatímco herec byl na vrcholu své kariéry, včetně nezaplacených sběratelských předmětů, artefaktů a dekorů filmových setů a vzácných starožitnosti.
K potěšení skutečných nadšenců filmu obsahuje katalog mementa na obrazovce z datování Croweových filmů až do roku 1991, s kolekcí rekvizit a kostýmů od jeho postavy Andy ve filmu Důkaz, až po jeho nejnovější filmy. Mezi nejdůležitější patří: několik mečů, kousky brnění, ne jeden, ale dva životně velké rekvizity a plně fungující replika Romana Chariot z Gladiátor; sportovní vybavení a uniformy z Zasvěcenci, Mystery Alaska, Aktuální stav, Další tři dny, a Popelka Man (plus obrovský sortiment světových kriketových dresů v reálném životě, kriketové uniformy, kriketové pálky, kriketové umění a polní memorabilia, sádra obsazení skutečné tváře Muhammeda Aliho, podepsané baseballové koule, vintage trávníkové tenisové a greyhoundové coursingové trofeje, podepsané plavecké čepice a ručně postavené motocykly). Existují také dobové kostýmy z filmových sad Mistryně a veliteli, 3:10 pro Yumu, Robin Hood, Bídníci, a Dobrodružství Dona Juana.
Milovníci designu interiéru však mohou starožitnostmi omdlet více, včetně dvou židlí z ohýbaného dřeva ve stylu kampaně a příborníku z borovice v Baltském moři (oba použité ve filmu) The Water Diviner), dvě malované italské kožené obrazovky z 18. století, starožitný šicí stroj Singer a lebka dinosaura křídy. Fanoušci výtvarného umění by mohli upřednostnit několik olejomaleb od sběratelských umělců, jako je Margaret Olley, Charles Blackman, Robert Dickerson, Sidney Nolan, Norman Lindsay, George Browning, Arthur Boyd, Penleigh Boyd, Dale Frank, J.A. Turner a mnoho více.
Hudební snobi půjdou ga-ga pro sbírku vzácných kytar, včetně modelů od Les Paul, Fender, Gibson a Gretsch, plus vintage memorabilia od Johnny Cash a June Carter - nemluvě o několika starožitných houslích a luky. Nejdražší kus ve sbírce je vlastně housle 1890, které bylo použito v Mistryně a veliteli, které - podle Denní zvíře - může jít až o 140 000 dolarů doplněných celou částí autentických námořních starožitností.
Aby nedošlo k návratu, má Croweova manželka Spencer vlastní drahou kolekci „ex-přítelských šperků“, včetně šperků z diamantů a drahých kamenů. každý v hodnotě 1 500 až 100 000 USD, doprovázený kombinovanou sbírkou kvalitních hodinek od Cartier, Tiffany, Breitling, Montblanc, Rolex, Chopard, Chanel a více.