Elizabeth Taylorová žil docela opulentní životní styl. A teď, mnoho z jejích osobních věcí bude aukce. Trojnásobná cena Akademie oceněná herečka byla známá pro své extravagantní večerní šaty a haute couture ensembleles a aukce představí mnoho jejích módních návrhářů, filmové kostýmy, šperky, a paruky. Ale kromě vražedného módu měla také zájem o design. Aukce proto bude zahrnovat i výtvarné umění a předměty pro domácnost z mnoha jejích rezidencí po celém světě, včetně zlacené bronzové lampy v hodnotě odhadem 15 000–20 000 USD.
Aukce „Nemovitosti ze života Elizabeth Taylorové“ se bude konat od pátku 6. prosince do neděle 8. prosince v Beverly Hills a bude žít online. Nejprve však bude výstava vystavena jedinečným způsobem. Luxusní výletní linka Cunard a aukční dům celebrit Julien's Auctions se spojili s House of Taylor, The entita, která zachovává dědictví herečky, ukázat aukční výstavu na palubě vlajkové lodi Queen Mary 2. Taylorovy osobní věci budou vystaveny na 18. října Transatlantického přechodu, který odjíždí z anglického Southamptonu.
"Je nám ctí nabídnout našim hostům exkluzivní náhled ohromující sbírky Elizabeth Taylor na palubě královny." Mary 2 a poskytněte našim cestujícím zážitek dostupný pouze na Cunardu, “řekl Josh Leibowitz, SVP Cunard North Amerika, v tiskové zprávě. "Elizabeth Taylor byla fanouškem Cunarda a často plavila na našich lodích."
Na palubě královny Marie 2 se aukční výstava „Majetek od životního stylu Elizabeth Taylorové“ bude každý den střídat, aby představila celou škálu osobní sbírky Taylora. Hosté budou mít také exkluzivní příležitost podat nabídky na zboží předem před všeobecnou dražbou v prosinci. Pokud jste fanouškem Taylora (nebo máte-li na trhu nějaké výtvarné umění s neuvěřitelnou historií), označte nyní svůj kalendář, aby vám aukce nevynechala.