Jako výrobky, které jsme vybrali? Jen FYI, můžeme vydělat peníze z odkazů na této stránce.
Můžete si vzít domů nádherné drahokamy, jakmile je používali Ernest Hemingway, Coco Chanel a Audrey Hepburn.
Nespočet hvězd, královských a brilantních myslí nazvali domovem The Ritz Paris, a zatímco většina z nás si nemůže dovolit žít v tak luxusních výkopech, můžete si brzy zakoupit součást ikonické výzdoby hotelu.
Hotel získal aukční dům Artcurial prodat 10 000 kusů nábytku a „objets d‘art“, které již nevyhovují jeho výzdobě po nedávné renovaci 400 milionů dolarů, pod dohledem designéra interiérů Thierry Despont.
S laskavým svolením Artcurial
Kusy budou na výstavě od 12. do 16. dubna v Paříži před prodejem od 17. do 21. dubna.
Vrcholem aukce je pozlacená postel, do které se vklouzl Audrey Hepburn Odpolední láska, pohovky salonů francouzského spisovatele Marcela Prousta ustupují v hotelu a barové stoličky od panství Ernesta Hemingwaye v hotelovém baru, který je nyní pojmenován po něm.
Artcurial
Podle
Hotely hvězd„Hemingway vzal zásluhu za„ osvobození “baru a výše zmíněných stoliček od nacistů během Druhá světová válka, a pak (snad více uvěřitelně) rozběhl se svou posádkou Odporu kartu 51 martini bojovníci. Hemingway strávil mnoho dalších nocí v baru posazeném se svými kamarády, včetně F. Scott a Zelda Fitzgerald.S laskavým svolením The Ritz Paris
Mezi další slavné hosty patří Coco Chanel, který žil v apartmá v druhém patře od roku 1937 až do své smrti v 1971, a Diana, princezna z Walesu, která strávila poslední dobu svého života v hotelu před tragickou smrtí v roce 1977 1997.
Aukce zahrnuje i lustry, vintage povlečení, župany, koberečky, sochy, umění a mnoho dalších ikony francouzského luxusu a starověku od Ritze.
S laskavým svolením Artcurial
Nedělejte si starosti s tím, že hotel při prodeji těchto starožitností ztratí své historické kouzlo. Asi 80 procent předchozích klasického nábytku a dobových obrazů bylo udržováno a restaurováno, podle a tisková zpráva z aukčního domu.
Z:ELLE Decor US